ünlülerin çıplak fotoğraflarının sosyal medyada yayınlanması

Synbars

Üye
19 Eki 2013
153
0
Istanbul
mağlum arkadaşlar bugün internete girdiyseniz mutlada rastgelmişsinizdir.
ünlülerin çıplak fotoğraflarına. bende rastgeldim ve inceledim. : ) sonra ardından indirme teşebbüsünde bulundum. dava açacaklarmış bunları yayınlayanlara bize bişi olur mu?

codeW32

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
926
0
İstanbul
Sen bana bi at ona göre söyleyim :D

Yok kardeşim eğer yabancı sitelerde, 4shared gibi kontrol edilmeyen yerlerde yada torrentlerde paylaşırsan bişey olmaz ama ne bu işin riskine gir nede onların haklarına tamam çekmişler ama demekki görülmesini istemiyorlar kendi açından düşün ne kadar kötü bi durum olduğunu anlarsın(kız olarak düşün tabi :D )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.