upload download hızı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

husam95

Üye
10 Eyl 2009
215
0
banarlı/tekirdağ
arkadaslar ben ttnet kullanıyorum ve modeme reset atmmam gerekti attıktan sonra download upload hızlarım 5te birine indi ama sorun modemde deil baska bir harddiskten denedim hersey normal acaba nasıl windowstan bu sorunu giderebilirim ....

yardımlarınınz için tesekkürler

husam95

Üye
10 Eyl 2009
215
0
banarlı/tekirdağ
yok anlatamadım galiba aynı modem de baska harddiskte hersey normal...
bu sabaha kadar da hersey normaldi sorun olan xp de sonra birden hızım 20 kb/s dustu su anda bu siteyi bile acmakta zorlanıyorum.... sorun xp de ama nerede cozemedim birileri yardım ederse cook sevinirim...
yani bir sekilde sanki download upload hızını kesiyor.

ByFaCiA27

Katılımcı Üye
5 Haz 2010
604
0
antivirüsten de kaynaklanıyor olabilir.bend e öyle oluyo çünkü.kaspersky kullanıyodum dosya inerken tarama yaptığı için biraz yavaşlatıyodu.ama seninki neden bilemicem.

husam95

Üye
10 Eyl 2009
215
0
banarlı/tekirdağ
panda kullanıyorum + birsey indirmiyorum ayrıca boyle bir yavaslamayı nasılbeceriyor anlamadım download hızım 20 kb/s 80 ni nerde ???
yani bu sorun windowsta olsa gerek ama onarma yapmama rahmen düzelmedi :(

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
kardeş wireless açıksa onu kapat belki biri bi dosya fln indiriyodur dicemde diğerpc de normalmiş kardeş pcyi kapatırken modemide kapat pc yi açtığında aç modemi belki düzelir çünkü modem restten sonra hız düşmesi olmuş olmadı ttnet i ara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.