uploading.com preminium hesap lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Merhaba arkadaşlar...uplading.com için preminium hesap lazım,şifre kullanıcı hesabı bilen varmı nasıl ulaşabilirim?

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
kardeş bizden istediğin şey resmin hırsızlığa giriyor. lutfen yardım isteklerinde daha akılcı davran veya o siteden premium üyelik al.
Rapidshare preminium veriyorsunuz hırsızlık olmuyor ama benim istediğim siteden hırsızlık oluyor...
birsürü antivürüs yazılımının keylerini cracklerini dağıtılıyor forumda onlar hırsızlık olmuyor ama benim ki hırsızlık oluyor nedense :)
Bence sen vediğin cevaplarda daha akılcı davranmalısın ;)

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
verilmiş Rapidshare preminium göstersene bana. dğer söylediğn konunun konumuz ile alakası yok. bir kişi cebinden para karşılığında şifre alacak biz o kişinin şifresini o kişiden habersiz sana vereceğiz. bunun ismi hırsızlıktır. gelelim keylere... verilen keyler tamamen yabancı sitelerden indirilir yani kimsenin bilgisayarına girip ona özel dosyayı çalmayız.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Merhaba arkadaşlar...uplading.com için preminium hesap lazım,şifre kullanıcı hesabı bilen varmı nasıl ulaşabilirim?

Arkadaşim seninkisie Zirat bankasından bana 10 lira yatırın Dermiş gibi olmuş bu vb sitelerden alamazsn ancak Şöyle alabilirsin rapishare dediğin konu yu oku üyelik almiyorsun bir yere üye olup link dağitarak o siteyi tanitiyorsun oda sana bellirli bir para veriyor bu parayida paybalda kulllanabiliorsun ayni şekilde burdada kullanabilirsin ...

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Ya sevgili dostum ben benim için şifre çalın diye bişey mi söyledim?preminium şifresi bilen varmı dedim.... al sana göstereyim rapidshare paylaşımlarını

http://www.turkhackteam.org/resimli-program-anlatimi/bedava-rapidshare-premium-account-258380.html
http://www.turkhackteam.org/web-programlama/ucretsiz-rapidshare-premium-246650.html
http://www.turkhackteam.org/web-programlama/rapidshare-premium-sifreleri-274405.html

Keyler hakkında yaptığın yorumda çok ilginç gerçekten,ürün sahibine para ödemen key alıyoruz ve bu hırsızlık olmayacak... Şimdi tartışmaya girmek gibi bir niyetim yok dostum ama konu hırsızlık olsa bile (ki değil) bir hack sitesinde bunu savunman çok ilginç bir durum....

steven08

Üye
28 Tem 2008
82
0
Arkadaşim seninkisie Zirat bankasından bana 10 lira yatırın Dermiş gibi olmuş bu vb sitelerden alamazsn ancak Şöyle alabilirsin rapishare dediğin konu yu oku üyelik almiyorsun bir yere üye olup link dağitarak o siteyi tanitiyorsun oda sana bellirli bir para veriyor bu parayida paybalda kulllanabiliorsun ayni şekilde burdada kullanabilirsin ...
teşekkür ederim olmuyorsa olmuyor deyin yeterli ;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.