UPVC Designer V4.42 İnfosys crack

KaraHan571

Yeni üye
26 Eki 2013
23
0
Merhaba , bir abimizin 7 senedir bu başlıktata belirtiğim gibi programı kullanmış fakat sonradan bozulup kullanılamaz hale gelmiştir.Dolayısıyla abim bunu yenilemek için firmayla görüşmüş , zamanında verdiği bin lirayı üstüne 400 lira ekleyerek yeniden alabileceğini söylemişler. Şimdi burada microsoft bile bir cd veriyor ömür boyu senin oluyor, bozulsun format at yenden yükle . Fakat bunda böyle değil. Bu yüzden abim bu programın cracki varsa bi bulurmusun dedi, haliyle bende ona yardımcı olmak için buraya konuyu yazdım ve yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Abim erpende bir dükkan işletiyor.Pimapenci(yanlışım varsa düzeltin yazıda lütfen :D)tam bilemiyorum ama heralde makina için bu programı kullanıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.