usb bağlantı sağlayamıyorum

justen33

Yeni üye
5 Ara 2007
19
0
merhaba arkadaşlar
htc desire 816g model telefonum var ve ekranı kırıldı yani dokunmatik çalışmadığından usb hata ayıklama modunu açamıyorum
usb bağlantısı sağladığımda dosyalar görünmüyor ve ben fotograf ve vidolarımı kurtaramıyorum
bu konu da yardımcı olur musunuz ?

T0LG4

Üye
17 Nis 2015
93
0
İstanbul
Aynı sorun bendede var Telefonun Desen kilidini yüzünden telefon kilitlendi factory reset atıcam şifre istiyor , usb bağlıyom şarj ediyo aygıt yöneticisinede baktım telefonu görüyo ama içine giremiyorum ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.