Usb den kurulum yapılabilen bi linux??

19 Ara 2010
149
0
arkadaşlar usb den kurabileceğim,önceki xp yi kaldıracak sadece linux olacak,bi sürüm verir misiniz.

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
ubuntu ve pardusu usb ile kurabilirisin , zaten linux bölümünde yeterince bilgi var .artık xp kullanmak istemiyorsan kurulum esnasın da xp nin olduğu disk bölümünü biçimlendirmen yeterli olucaktır

19 Ara 2010
149
0
Arkadaşım bunları denedim.Pardus 2011 32 bit kurulum bitiyo sistemi yeniden başlat diyo.yeniden başlatınca önceki xp sürümünü de biçimlendirdiğim için işletim sistemi hatası diyo.tek hata bu.yardımcı olabilir misin?

ercsoft

Üye
1 Ağu 2010
91
0
Pardus ta Tüm diski secmen lazım kurulum sırasında bıcımlendırme ıle ugrasmana gerek yok

19 Ara 2010
149
0
İşte Bende tüm diski seçiyorum.tüm diske pardusu kuruyo xp gitmiş oluyo.sonra tamamlandı tekrar başlat diyo.başlatınca işletim sistemi hatası diyo pardus ekranı gelmeden.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.