Usb görmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
arkadaşlar usb reset attıktan sonra görüyor ama takıyorum şimdi görmüyor ses var ama bişi çıkmıyor bide benim pc ye bişi taktığımda otomatik çıkarmıyor illa içine girmem lazım bu sorunu nasıl halledeceğim ?

quaqe.bx

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
260
0
hmm başka bi usb portuna takmayı dene
ayrıca otomatik açılmaması virüslere karşı avantajlıdır.diğer türlü otomatik açılır fakat manuelde virüs taratması kontrol vs.. yapablrsn ;)

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
bak mesala şimdi yeniden başlattım az önce şimdi taktım görüyor usb de problem yok yani cd taktığımda yada başka bişi direk açılmıo ben direk açılmasını istiyorum bişi engelliyo anti virüs değil sistemle alakalı format attığımdan beri böle perfeckte böle Usb reset attıktan sonra görüyor normalde taktığımda ses var gördüğünde ses çıkıyor ya çıkıyor ama bilgisayarımda bişi yok bunu nasıl düzelteceğim?

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
regedit sorunu bence ;)

Başlat/Çalıştır/Regedit açın.aşağıdaki bölüme gidin.
HKEY_LOCAL_MACHINE/ System/ CurrentControlSet/ Services/ USBSTOR altındaki "START"

Bu değer defaultta "3" olarak gelir. Eğer biz bunu "4" yaparsak bundan böyle bu bilgisayarda USB taşıma aygıtları çalışmaz .bak bakalım senin oradaki değer 3 den farklı bi değerse 3 e çek ;)

cd den veya flashtan otomatik başlangıcı seçmek içinde aşağıdaki kodları bir not defterine yapıştırıp uzantısını .reg yapıp çift tıklayın.yeniden başlatın

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom]
"AutoRun"=dword:00000001

Son düzenleme:

gs_ayaz_93

Yeni üye
12 Şub 2010
7
0
proğramı var onun adını tam olark hatırlamıyorum isrsen araştır biraz benimde aynı olmustu kolay gelsin“Asabiyet dâvâsına kalkışan (ırkçılık yapan), onu yaymaya çalışan, bu dâvâ uğrunda mücadele eden kimse bizden değildir.” (Hz.Muhammed SA)

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
arkadaşlar hata halen devam ediyor bu sefer reset atsamda görüyor ama mesala ben usb ye isim koymuştum bu sefer Çıkarılabilir disk g diye görüyor ama açınca disk yok diyor hafıza kartında sorun yok normal flasları açıyor flasımı takıyorum açıyor neden

acaba Samsung e 250 ye 1 gb hafıza kartı takıom diyemi yani kartta bi sorun yok tel dede açılıo bişi yok ama pc ye takınca sorun çıkarıo

ByOzan93

Katılımcı Üye
17 Tem 2009
675
0
Nereye Be Usta
regedit sorunu bence ;)

Başlat/Çalıştır/Regedit açın.aşağıdaki bölüme gidin.
HKEY_LOCAL_MACHINE/ System/ CurrentControlSet/ Services/ USBSTOR altındaki "START"

Bu değer defaultta "3" olarak gelir. Eğer biz bunu "4" yaparsak bundan böyle bu bilgisayarda USB taşıma aygıtları çalışmaz .bak bakalım senin oradaki değer 3 den farklı bi değerse 3 e çek ;)

cd den veya flashtan otomatik başlangıcı seçmek içinde aşağıdaki kodları bir not defterine yapıştırıp uzantısını .reg yapıp çift tıklayın.yeniden başlatın

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom]
"AutoRun"=dword:00000001

saol bende de aynı sorun vardı 3 yaptım oldu çok teşekkürler

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
arkadaşlar hata halen devam ediyor bu sefer reset atsamda görüyor ama mesala ben usb ye isim koymuştum bu sefer Çıkarılabilir disk g diye görüyor ama açınca disk yok diyor hafıza kartında sorun yok normal flasları açıyor flasımı takıyorum açıyor neden

acaba Samsung e 250 ye 1 gb hafıza kartı takıom diyemi yani kartta bi sorun yok tel dede açılıo bişi yok ama pc ye takınca sorun çıkarıo

her memory kart ta mı öyle yoksa sadece o karttamı öyle

saol bende de aynı sorun vardı 3 yaptım oldu çok teşekkürler

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.