Usb mi hiç bir bilgisayar okumuyor

dewiljin

Yeni üye
6 Eki 2012
41
0
öncelikle merhabalar arkadaslar sorun usb mi hiç bir pc okumuyor ve görmüyor arkdasların bilgisayarlarındada denedim olmadı bi yardımcı olsanız.

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
usb ' bozukdur =) hıc bır bılgısayarda Çalıstırmıyorsa agzındakı baglantı noktaları kopmusdur buyuk ıhtımal ıcını ac bı bak derım önemlı bırşeylerın varsa yapdır. usb ucu bullmak cok koaly cunku ucunda sorun varsa eger.

akabedesing

Katılımcı Üye
17 Eyl 2012
848
0
İstanbul
Neden Herseyi Olumlu Dusunuyorsunuz Anlamadım Usb Bozuk Iste Onun Duzeltemessın :) Benim Usb Kendi Pc'de Okumadı Zaman Atıyorum Uğraşma Yani Yeni Usb Aldım 10 Defa camasır Makinesine Girip Cıkmıstır halanda Calısıyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.