Üye Ol 1 TL Kazan | Site Ziyaret Et/Kayıt Ol Paran | ÖDEME KANITLI

byubTR*

Uzman üye
1 May 2013
1,369
0
Merhabalar THT üyeleri ;
Sizlere beruby yi tanıtacağım.

Öncelikle;

Berubyden Nasıl Para Kazanacağız ?
Beruby e kayıt olduğunuzda zaten bakiyenize 1 TL eklenir.
Bu 1 tl yi isterseniz kayıt olduğunuz anda talep edebilirsiniz.

Siteleri ziyaret edince 0.01 / 0.02 Tl civarı para eklenir bakiyenize.

Sitelere kayıt olunca ; kayıt olduğunuz siteye bağlı olarak para kazanırsınız.
Örneğin ben nike'a kaydolmuştum 1.30 TL para verdiler.
Zaten sitenin karşınızda yazar ; kayıt olduğunuzda ne kadar para kazanacağınız.

Sitelerinize arkadaşlarınızı üye yaparak 0.30 TL para alırsınız.

Alışveriş yaparak veya indirim kuponlarından para kazanabilirsiniz.

Benim tavsiyem; siteleri ziyaret ederek, kayıt olarak ve arkadaşlarınızı
üye yaparak para kazanmanızdır.
Çünkü bunlar daha kolay :)

Beruby' ye kayıt olduğum gibi direk ödeme talebinde bulundum.
Ve 2 gün sonra parayı gönderdiler.

Ödeme Kanıtı:

5eh.png

REF İMDEN ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN
REF SİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

Ref'im den üye olanlar için her türlü yardımda bulunurum.

lg5e.png

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
şöyle söylemek gerekirse :) ben beruby'i geçen sene kullanıyordum, erzurumda neredeyse format attığım tüm internet cafelerin anasayfasını kendi hesabımdan beruby olarak ayarlamıştım ve sadece aylık gelirim beruby'den 150-200 tl arasıydı, elim kolum değmeden 8 aya taksitle sıfır bilgisayar aldım :) eğer internet cafe gibi kalabalık bir yerlerde çalışıyorsanız ve imkanınız varsa sizin için bulunmaz bir para kazanma yolu aklınızı kullanın.

grainss

Katılımcı Üye
2 Ara 2007
578
0
Referanstan kayıt oldum. Bizlere böyle ufaktan ufaktan ipuçları da versen. Daha hızlı kazanmak için. Tecrübelisin sonuçta :)

Referansları nasıl bannere ekleriz. nasıl referanslı sayfa ziyaret ettirriz. siteleri sadece ziyaret etsek bile para kazanır mıyız ? ziyaret edip üye olmazsak ?

Son düzenleme:

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Güzel Sistem Deneyeceğim Mesela Bir Reklama Tıkladık Para Hesaba Hemen Mi Geçiyor Yoksa 2 Gün İçerisindemi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.