Yazılım | Programlama VB NET Builder Sorunu

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
137
arkadaşlar merhaba sizden bir ricada bulunacağım şu kodları ben textbox1 ve 2 ye yazdırmasını istiyorum nasıl yapabilirim builder stub olarak geçiyor ama sadece mgsbox olarak 2 textbox ı gösteriyor bunu label1.text = bilgier olarak ayarladıgımda oluyor ama altına label2.textbox = bilgiler yazınca label2 de label1 ile aynı kodu çekiyor bunu nasıl düzeltebilirim iyi forumlar :)
Builder
Kod:
Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim theStub As String = CurDir() & "\stub.exe"
If IO.File.Exists(theStub) = False Then 
MsgBox("No Stub Found", MsgBoxStyle.Exclamation)
Exit Sub
End If
IO.File.Copy(theStub, CurDir() & "\server.exe") 
 IO.File.AppendAllText(CurDir() & "\server.exe", "FileSplit" & TextBox1.Text & "FileSplit" & TextBox2.Text)
End Sub
Stub
Kod:
Private Sub Form1_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load
Dim BinText As String = IO.File.ReadAllText(Application.ExecutablePath)
If BinText.Contains("FileSplit") = False Then Exit Sub
Dim ArrContents() As String = Split(BinText, "FileSplit") 

For num As Integer = 1 To UBound(ArrContents) 
MsgBox(ArrContents(num)) 
Next 
End Sub

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Alınma ama buradan sürekli basit şeyler için yardım istemek saçma. İnternette bununla ilgili bir sürü makale var. Hem ben sana bunu önceki konunda anlattım. Dosyaya yazdırmak yerine CodeDom kullan. Sen bana tam olarak ne yapmak istediğini açıkça anlat, çünkü ne dediğini tam anlamadım. Yaparım sana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.