Yazılım | Programlama VB NET metin dosyasının içindeki kelimeyi alma

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
137
arkadaşlar ben vb net de bir program yapmak istiyorum C:\ProgramData\tokens.txt nin en alt satırını label 1 e kayıt etmesini istiyorum

Peyack

Üye
16 Ocak 2019
169
2
127.0.0.1
Mantığını veriyim, Text dosyasının satırları bitene kadar satır satır okutup Array içine al. Array'in son indexi en son satıra yani almak istediğin değere denk gelicektir.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
yAGLUq.png

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
137
Direk çekmeye çalıştığın text'i buraya atsaydın keşke Zilla ne yapılabileceğine baksaydı. Benim kaanatimce veriyi string olarak çekmeye çalıştığın için bu sorun var başka değişkenler türleri ile dene.

#‹  test    >oken ğO"NjEQWESADNzczNjQWEQWE9ShMeeGQdGQc"user_id_cache!QWE3661184"   Ø;  Àò¡°ô¨ +_https://discordapp.com EmojiStore$ QQEW ‰ /b1 overlayStoreV2 Ž« 5f6 <SelectedChannelS>€  ¾Â< h; Ä$’Â< P <Û*Ê< 8 <ò0‘ &fğ UserBÿ ˆ7î0 0f- CollapsedGuilds, dûg¹ `G¹…ºŒ1 g £ ß  W „ » "‡Kcø‹…Œı Wû€‹$uGÛ

bunu çekmeye çalışıyorum

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
137
Üstad, yarım yamalak anlatıyorsun ve ne yapmak istediğini bi' türlü anlatmıyorsun. Biraz açıklayıcı olursan yardımcı olucaz.

abi bak şöyle olucak tamamen bir dosya var 00005.ldb bunun içinde discord tokeni saklıdır bu tokende en alttadır en alt satır onu çekip kendi mailme atıcam ama bu 00005.ldb kodlardan ibaret oldugundan çekmiyor buse ahmet mehmet yazınca çekiyor ama kodları çekmiyor kodları çekerse fud bir token grabber olucak taktik herşey hazır sadece bu hazır değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.