Vb Net Shell Komutu Sorunu !

BurnSystem

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
506
0
Merhaba Arkadaşlar Size Vb Net Shell Komutu İle Yaşadığım Sorunumdan Bahsedeceğim..

Sorunum

1.Şimdi Ben Butana Tıklanınca:

Shell("C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 11.0\Reader\AcroRd32.exe C:\Users\BurnSystem\Desktop\Dosya\MÖKA.pdf")

İle Dosyayı Açıyorum Ama Pdf Dosyası Taşınınca Dosya Bulunamadı Diyor.

Bu Sorunu Nasıl Hallederim..?

2.Olarak Ben Düşündümki Ben Programın Ve Dosyanın Yolları Belirtim Benim Bilgisayarımda Açılıyor Ama Başka Bir Kişinin Bilgisayarında Bu Programı Çalıştırdığın Dosyayı Açacak Olan Program Ve Dosya Başka Konumda Olabilir Ve Açılmaya Bilir..

Bu Sorunumuda Nasıl Hallederim..?

Lütfen Bakıp Geçmeyin Bildiğiniz Birşey Varsa Küçük Olsa Bile Yorum Yaparak Belirtin..

BurnSystem

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
506
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.