VB6 İle Crypter Yapımı- Saf Kodlarla Anlatım / 'AnKeBuT

18 Tem 2015
191
1
İstanbul
Hocam elinize Sağlık ama Yaptıklarınızı birebir uyguladım en az 10 defa kontrol ettim ama yapınca stub ve clent'i Çalışmıyor serverimi ve 5-6 program üstünde denedim yok project1 çalışmayı durdurdu hatası ile karşılaşıom Crypter ladıkdan sonra Bi el atsanız hocam Lütfen

18 Tem 2015
191
1
İstanbul
herseyi yaptıgım halde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum nedenı nedir ?
Bendede Aynı Sorun Var ama illa Atladımız Biyer var ve dikkatimi çekdi videonun sonlarına doru client yaparken /STUB.exe olarak gördüm kodlamada ama vb6 alta alıp bilgi verirken notepad'dan 'AnKeBuT hocamız bida açdı vb6 yı otomatikmen /STUB.exe /Stub.exe oldu bn bununda üstünde durdum ama yine bir neticeye ulaşamadım hocam çok güzel anlatmış eline sağlık ama biz biryerde hata yapıyoruz anlayamadım gitti :D

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Arkadaşlar bunlar saf kodlar. Çalıştıramayan arkadaşlar rc4, runpe ve delimitadorları kontrol etsinler. Rc4 ve runpe bozuk veya eksik ise çalışmaz. Onun haricinde sanal sistemde yapmaya çalışanlar türkçe karakterlere dikkat edin. Sanal makineniz türkçe karakter desteklemez siz eklemediğiniz sürece...

AKTUĞ1

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,376
378
Yeni başlayacığım için çok iyi bu.Ama bende visual basic 2008 var olrmu ?

Son düzenleme:

LeroanZ

Yeni üye
11 Ocak 2007
15
0
Hata var kodlarınızda sanırım, defalarca deneyip check ettim maalesef çalışmıyor. Client.exe üzerinde denediniz siz video da bir de başka bir exe dosyası üzerinde dener misiniz ? bende hiçbir exeyi çalıştırmıyor...
The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. uyarısı veriyor herhangi bir exeyi kaydettiğimiz zaman.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Hata var kodlarınızda sanırım, defalarca deneyip check ettim maalesef çalışmıyor. Client.exe üzerinde denediniz siz video da bir de başka bir exe dosyası üzerinde dener misiniz ? bende hiçbir exeyi çalıştırmıyor...
The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. uyarısı veriyor herhangi bir exeyi kaydettiğimiz zaman.

Video altinda gerekli cevabi verdim kardesim.

SANTO371

Üye
14 Nis 2010
88
0
Gerçekten tebrikler.23 dk lık videoyu tekrar tekrar izledim ilk seferde sonuca ulaştım.Ancak oluşturdugum server i crypter yaptıktan sonra çalıştırdıgımda hızlı bir şekilde ms-dos ekranı gelip gidiyor.Kısacası crypter server.exe yi bozuyor.Sanırım aynı olay arkadaşın başınada gelmiş üst yorumda gördüm ama videoda kini bire bir yaptıgıma eminim sorun ne olabilir ?

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Gerçekten tebrikler.23 dk lık videoyu tekrar tekrar izledim ilk seferde sonuca ulaştım.Ancak oluşturdugum server i crypter yaptıktan sonra çalıştırdıgımda hızlı bir şekilde ms-dos ekranı gelip gidiyor.Kısacası crypter server.exe yi bozuyor.Sanırım aynı olay arkadaşın başınada gelmiş üst yorumda gördüm ama videoda kini bire bir yaptıgıma eminim sorun ne olabilir ?

Sanal makinada çalışıyorsanız karakter sorunları sıkça başınızı ağrıtır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.