VDS aldım ancak dışardan giriş olmuyor

Entrad

Üye
15 Mar 2018
71
0
20
127.0.0.1
Ben VDS aldım sunucunun içindeyken ip ile siteyi görebiliyorum ancak vds içinde değilken ip ile girdiğim de " ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü. " Hatasını alıyorum sebebi nedir? Ne yapmam gerekir

BlackGuardian

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
861
1
Makinan uyku moduna giriyordur en basit yoluyla ufak 512 mb lık linux bir vps daha alıp rdp yoluyla o VDS'e bağlanarak açık kalmasını sağlayabilirsin.
Ama para harcamak istemiyorum diyorsan internette açık bırakma yolları vardı biraz araştırırsan bulabilirsin.

Entrad

Üye
15 Mar 2018
71
0
20
127.0.0.1
Makinan uyku moduna giriyordur en basit yoluyla ufak 512 mb lık linux bir vps daha alıp rdp yoluyla o VDS'e bağlanarak açık kalmasını sağlayabilirsin.
Ama para harcamak istemiyorum diyorsan internette açık bırakma yolları vardı biraz araştırırsan bulabilirsin.

Sorunum bu değil ben anlatamadım kusura bakmayın, sorunum VDS içinden siteye girebiliyorum ve VDS değil de başka PC'den girince açık olmuyor. VDS açıkken de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.