Ve sonunda bitti TurkHackTeam Logger

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
Gelen yorumlar sonucunda birazdaha duzeltme gereği duydum bırçok arkadaşımın hoşuna gitmiş sağolun devam virus totalda taratan arkadaşlarım çok sağolsunlar, kısa sure sonra sorunsuz olarak fud şekilde burada

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
çok sağol ersan allah razı olsun gerizekalı virustotalda tarattıgın için ayrıca lan zaten trojan clienti bu tabiki virus sanıcaklar off bilmiyen bakmasın indirmesinya

RapSTar06

Yeni üye
4 Eki 2008
24
0
Sivas
Sağolasın Kardeş Sen Bunlara Bakma Emege Saygı Adam O Kadar Ugrasmıs
Ayrıca Dedigi Gibi Bu Hack İsinde Virus Olacak Tabiki :)

Emeğe Saygı

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
çok sağol ersan allah razı olsun gerizekalı virustotalda tarattıgın için ayrıca lan zaten trojan clienti bu tabiki virus sanıcaklar off bilmiyen bakmasın indirmesinya

Kızıdrmayın lordumuzu :twist
Tebrik ederim, yan odadaki arkadaşımın pc de deneyeceğim bunu, sonuçları yazarım , yani kimin kimi dövdüğünü :D

Tebrikler

uzun süre üzerinde durduğun keyloger çalışmıyorki...!!!
ve ayrıca nod32 yakaladı...!!!
Baktık yetkide KORGENERAL dedik kesin çalışıyor teşekkür ettik ama yok çalışmıyor 1 yıl daha üzerinde dur...!!!

|CobraStaB!|

Katılımcı Üye
29 Ağu 2007
901
0
İstanbul
çok biçimsizce hazırlanmış bir konu ŞUNU UNUTMAYIN EGER BİR KONU ÇOK GÜZEL HAZIRLANMIŞSA EMEĞİNİ VE KARISILIGINI BİR TEŞEKKÜRLE VEREBİLİRSİNİZ. EMEKLE HZIRLANAN PROGRAM ÇALIŞAN PROGRAMDIR. ANCAK BEN BURADA BİR EMEK GÖREMİYORUM SADECE LİNKİ VE BİRKAÇ YAZI YAZMIS VE KOYMUS BANA İNANDIRICI GELMİYOR..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.