Venom RAT + HVNC + Stealer + Grabber v6.0.3 Kullanımı Ve Arayüzü

elpasa

Yeni üye
26 Kas 2023
19
5
siz
Merhaba Bu gün Size Venom RAT olarak bilenler bilir güzel bir program bunuda vereyim dedim ve karsınızda Venom RAT

Kontrol Arayüzü
k77aq46.png

Ekran İzleme Menüsü
brhnls0.png

Eğlence Menüsü
p5kyfwo.png

Sifre Çekme Menüsü kontrol kısmındanda çekebilirsin burdanda
4ga5c6j.png

Builder(İnsaat Kısmı)
qcoxpq8.png

İndirme Linki=Venom RAT V6.0.3

Virüs Total=Tarama Sonucu

NOT= Bu Program Bir Rat olusturucu olduğu için virüs totalde çok algılanır ilk baslarda temiz üretilir kullanana kullana garibanın saftı kayyor o yüzden böyle ha eğer süphelenen olursa virtualbox yada vmware açabilir Program Arayüzü Visual Basic İle Yazıldı üretim kısmındaki x64 x32 anycpu(su oluyor ikiside yani x64 x32 ikisinide koyyor) iyi eğlenceler bilginiz olsun
size discord üzerinden ark istek attım iletişime geçer misin benimle @elpasai ismim

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
169
73
nijerya
Merhaba Bu gün Size Venom RAT olarak bilenler bilir güzel bir program bunuda vereyim dedim ve karsınızda Venom RAT

Kontrol Arayüzü
k77aq46.png

Ekran İzleme Menüsü
brhnls0.png

Eğlence Menüsü
p5kyfwo.png

4ga5c6j.png

Builder(İnsaat Kısmı)
qcoxpq8.png

NOT= Bu Program Bir Rat olusturucu olduğu için virüs totalde çok algılanır ilk baslarda temiz üretilir kullanana kullana garibanın saftı kayyor o yüzden böyle ha eğer süphelenen olursa virtualbox yada vmware açabilir Program Arayüzü Visual Basic İle Yazıldı üretim kısmındaki x64 x32 anycpu(su oluyor ikiside yani x64 x32 ikisinide koyyor) iyi eğlenceler bilginiz olsun
Ağa ben thtye de sana da güveniyorum da kendi pcde açmaya korkuyom ya .d

15 Mar 2022
82
21

Kontrol Arayüzü
k77aq46.png

Ekran İzleme Menüsü
brhnls0.png

Eğlence Menüsü
p5kyfwo.png

4ga5c6j.png

Builder(İnsaat Kısmı)
qcoxpq8.png

Elinize sağlık.

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
158
60

Kontrol Arayüzü
k77aq46.png

Ekran İzleme Menüsü
brhnls0.png

Eğlence Menüsü
p5kyfwo.png

4ga5c6j.png

Builder(İnsaat Kısmı)
qcoxpq8.png

Dış ağa nasıl açacağız. Ngrok deniyorum fakat ip yerine yazı yazamıyoruz.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
virustotal 55 tane trojan falan bulmuş
bu dosyalar modlar tarafından denetlenir ve ayrıca exe de kaynak kodları açık o yüzden çok algılıyor eğer güvenmiyorsanırz virtualbox açın bu son uyarı burda böyle seyler yazmayır 100 kere dedim not kısmınada belirttim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.