Veritabanı / Dump Katagorisi Gelmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Merhaba arkadaşlar tr data olmadıkça veritabanı ve dump konularının paylaşilacağı bir katagori gelirse harika olur bence yonetime duyrulur saygılar...iyi forumlar.

Ek olarak Katagoride paylaşilan konular modlar tarafindan onaylanip paylaşilsa daha sağlıklı ve tekrar bu katagorinin kapanmasinida onemlis oluruz...

Son düzenleme:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Vardı. Peki neden yok ? Asil amacı büyük kurum , kuruluş ve terör örgütlerine ait verilen yayınlanması olan kategori netflix gibi uygulamalar için premium hesap paylaşımları ve sahibinin bile unuttuğu sitelerin verilerinden ileri gidemediği için kapatmıştık. Yönetici onaylı açmış olsak bile yine ayni tablo ile karşılaşacaz.

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Vardı. Peki neden yok ? Asil amacı büyük kurum , kuruluş ve terör örgütlerine ait verilen yayınlanması olan kategori netflix gibi uygulamalar için premium hesap paylaşımları ve sahibinin bile unuttuğu sitelerin verilerinden ileri gidemediği için kapatmıştık. Yönetici onaylı açmış olsak bile yine ayni tablo ile karşılaşacaz.

Hocam sizi anlıyorum fakat bu gibi insanlar yüzunden katagori kapatmak yanlış anlamayında biraz abarti değilmi yani trafik kurallarına uyulmuyor diye trafik kapatmak gibi birşey... netflix v.b paylaşim yapan üyeler uyarılır 2. 3. defa aynı eylemde bulunan kişiler işinize karışmak gibi olmasın banlanır. yani piyasada çok büyük kurum,kuruluş...leak datalar dolaşıyor bu dataları diğer insanlarinda gormesi gerek bence...mod onaylı konu paylaşılsa bile ayda 20 konu gelir en fazla onlarca onay yapan rutbeli mod ve üstü görevli kisiler var ilgilenilebilir bence...saygılar okunduğunuz için teşekkürler :))

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Yönetici onaylı hâle gelince evet istediği amaç doğrultusuna ulaşır ancak tek bir kişi ilgileniyor gibi görünüyor.

Aksi bir durum varsa neden olmasın ben konu onaylamaya razıyım.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Sana katılıyorum RootAdam, bazı üyelerin yaptığı hatalar yüzünden kapatılmasaydı keşke ve moderator onaylı olarak açılırsa bu tür sorunların bir daha olması çok zor olur.

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Konuya bir mod olarak bende katılıyorum mod onaylı olabilir önemli konular onaylanır

Sana katılıyorum RootAdam, bazı üyelerin yaptığı hatalar yüzünden kapatılmasaydı keşke ve moderator onaylı olarak açılırsa bu tür sorunların bir daha olması çok zor olur.

Yönetici onaylı hâle gelince evet istediği amaç doğrultusuna ulaşır ancak tek bir kişi ilgileniyor gibi görünüyor.

Aksi bir durum varsa neden olmasın ben konu onaylamaya razıyım.

Teşekkürler :)

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Detaylı düşünmek gerekir ise bölümün kapatılma sebebi amacı dışında saçma site verilerinin paylaşılmasından dolayıydı şuan açılsa da yine aynı şeyler yaşanacaktır. Leak data demişsiniz aynı şekilde sadece 1 veya 2 kişi paylaşır diğer açılan konular yine eskisi gibi netflix , blutv vb. platformların verilerini paylaşacaktır. 1-2 kişi paylaşıyor diye bölümü açmak gereksiz geliyor bana . İleride belki yeniden değerlendirilir.

Son düzenleme:

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Detaylı düşünmek gerekir ise bölümün kapatılma sebebi amacı dışında saçma site verilerinin paylaşılmasından dolayıydı şuan açılsa da yine aynı şeyler yaşanacaktır. Leak data demişsiniz aynı şekilde sadece 1 veya 2 kişi paylaşır diğer açılan konular yine eskisi gibi netflix , blutv vb. platformların verilerini paylaşacaktır. 1-2 kişi paylaşıyor diye bölümü açmak gereksiz geliyor bana . İleride belki yeniden değerlendirilir.

çok lüzumsuz bir konu. tartışmaya, kafa yormaya değmez. forumun burnunu bir kitle olarak illegal olandan çıkartmaya çabaladıkça ısrarla o tarafa meyletmenize hayret ediyorum. ne gerek var,, diye sormadan edemeyeceğim.

Haklısınız bana ne ki ne yaparsanız yapın kendimi kasıyorum boşuna :dusunceli:dusunceli:drunk...iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.