video çekme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeRo2

Üye
16 Şub 2012
57
0
arkadaşlar merhaba ben az sonra tanıtım amaçlı bır video cekmem lazım bunun için hangi programları onerırsınız + sağlam virüssüz bır lınk verırmsınız ayrıca vıdeo cekerken müziğinde bir yandan çalmasını istiyorum !! acilen yardım !!

ZeRo2

Üye
16 Şub 2012
57
0
Malesef mikrofonum yok .S

kardeşım bunda müzik filen yokmu yanı dedıgım gıbı vıdeo cekerken bır yandanda şarkı calsın ıstıyorum + mıkrofonum yok :(

hypercam
camstudio

video çekerken bunları kullan müziğide windows movie marker'den ekliyebilirsin..

kardeşım başlıktata belırttıgım gibi öle istemıorum ben video cekerken pc den müzik acıcam o calıcak öle olmuormu movie marker fılen ugrasmak ıstemıorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZeRo2

Üye
16 Şub 2012
57
0
yaw arkadaşlar sorunumu anlamadınız tm lınklerıde ıstedım saolun ama benım sorunum şudur : Vıdeo cekerken pc den müzik çalsın ıstıyorum !!bu kadar basıt halla halla

ZeRo2

Üye
16 Şub 2012
57
0
BEYLER BEN SIZDEN LINK ISTEMIORUM YAW KAÇ DEFA SOLUCEM SIZ flood oluşturmak ıcınmı yapıorsuuz anlamıorum sorunum çözülmedi

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
1-) Yol ) Video Çekerken Müzik Açarsın.

2-) yOL ) Videoyu Çektikten Sonra Düzenlerken Eklersin Ben şAHSEN bU yOLU kULLANIYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.