Video Düzenleme Programı(Basit Kullanımlı)

HUAWEI

Üye
10 Eyl 2012
226
0
Bildiğiniz kolay video düzenleyebilceğim program varmı ? Speed yapıcağım bi bölgeyi kesebilceğim Videonun başına ismimi felan ekliyebilceğim bişey olsun yeter .. Kolay gelsin Her yoruma teşekkür !

Moderatör tarafında düzenlendi:

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Sen Bu Şekilde Bir Kon Açip Yardım Ararsan Daha Çok Ararsın Ben Konun İçerisine Girip Yazdiklarını Okuyana Kadar Sorununu Direkmen Belirtmiş Olsan Cevabini Vermiş Olurudm Konu Açarken İçeriğine Ve Başliğina Dikkat Ediniz Bu Şekilde Konu Açarsaniz Yardim Bulmanız Hızlanmaz Aksine Daha Geç Yardım Alirsiniz...

Video Düzenleme Araçları Kategorisindeki Programlar - Tamindir

Konu Başliği Ve İçeriği Düzenlenmiştir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.