Video Düzenleme Programı

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Merhaba arkadaşlar , bildiğiniz kullanışlı ve özelliği çok olan video düzenleme programlarının adını söyler misiniz ? 1 saatlik videoları düzenliyorum onun küçük çaplı program isimleri vermeyin lütfen.

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
eger ileri seviyeysen Bu konuda, Sony Vegas pro kullan. orta seviye isen windows movie maker kullanabilirsin hem arayuzu gayet kullanisli. Bu arada seni aramizda tekrardan gormek guzel Byh4cker...

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Hocam Profesyonel Olarak Sony Vegas Pro 13 Kullan Inan Profesyonel Olduğu Kadar BasiT Bir Kullanima Sahip Istediğinizi Size Rahat Rahat Yaptiriyor ......... :) Kesinlikle Tavsiyem Okadar Basit ki :) Öğrenmek Için 2 Saatinizi Ayırmanız Yeterli :) Sonradan Kafanıza Yatınca Çok BasıTmıs diyorsunuz .........

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Hocam Profesyonel Olarak Sony Vegas Pro 13 Kullan Inan Profesyonel Olduğu Kadar BasiT Bir Kullanima Sahip Istediğinizi Size Rahat Rahat Yaptiriyor ......... :) Kesinlikle Tavsiyem Okadar Basit ki :) Öğrenmek Için 2 Saatinizi Ayırmanız Yeterli :) Sonradan Kafanıza Yatınca Çok BasıTmıs diyorsunuz .........

saol kardeşim zaten onu yüklüyorum şuan.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
saol kardeşim zaten onu yüklüyorum şuan.

Cikabilecek Hatayı Soyleyim Genel Olarak Sorar Insanlar Sony Vegas Bazı Vıdeoların Açmıyor ve .avı acmıyor :)çözüm: yanında quıcktıme ve k lite code pack indirmen yüklemen gerekli ;) önceden haberdar olmak önemli :) ben araştırıp bulamamıştım :D seninde öyle bir sorun olursa hemen düzelt ugrasma diye diyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.