Video editleme programı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sfkcgz

Yeni üye
24 May 2012
44
0
Denizli
Bildiğiniz güzel türkçe veya anlaşılır bi video editleme programı önerir misiniz?
Sitede araştırdım hiçbir video editleme programı bulamadım şimdiden teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Türkçe olarak Movie Maker'dan başkasını bulamazsın ama yazılım ekibinden HAKOPS'un yaptığı bir program vardı sanırım türkçe ve kullanışlı, bakayım şimdi :)

Michael Pers

Kıdemli Üye
4 Ara 2007
3,986
43
Bursa
kurgu yapıyorum kurguda genelde sony kullanıyorum yada edıus 6 kullanıyorum ama bana sorarsan senın işine camtasıa studıo 7 yeterli sony en son seç ögrenmen zaman alır

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
604
Video editleme derken ne yapacaksınız onu biraz açın ona göre yardımcı olalım. Türkçe program bulamaz ancak Türkçe yamalarını bulabilirseniz kullanabileceğiz çok güzel programlar var misal
adobe premiere pro, adobe affer effects
daha küçük çaplı isterseniz
pro show gold,visual studio

bunlar size yardımcı olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.