Video İndirme Programı

6 Ocak 2013
215
0
selamın aleyküm Arkadaşlar
Ben Video İndirme Programı Arıyorum Fakat Her Siteden İndirecek Video Film Gibi Mesela
IDM Diyecek Herkez Ama IDM haricinde bilen varsa yazsın
Şimdiden Teşekkürler

berkay416

Üye
26 Eki 2013
57
0
IDM indirdiğin zaman bu ayarları yapıp firefox ile giriş yaparsan video indirmede sorun yaşamayacağını düşünüyorum.
462l.png
n7kp.png

462l.png

Son düzenleme:

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0
eğer crack ini bulursan en iyisi idm dir chromede uzantısıyla ilgili problemler olabiliyo onları çözersen full sürümünüde bulursan indirme hızını bile arttırır en iyi idm dir ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.