Video İzlerken Donma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

juStf0ry0u

Katılımcı Üye
17 Tem 2010
631
0
İSTANBUL
İnternette video izlerken(face,youtube vb.) belirli bir saniyeden sonra video gitmiyor, 42.saniye veya daha altı.Adobe flash player'ı sildim yükledim.Bilgisayarımda İnternet Explorer,Chrome,Mozilla var.Hepsinde aynı sorun var.Yardım edicek kişilere teşekkürler

cfirat

Üye
21 Haz 2009
159
0
İstanbul
Bilgisayarın donanımsal özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir,internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir.Kullandığınız codeclere bile bağlı olabilir.Donuyor derken tarayıcımı donup hata veriyor yoksa video durup devam etmiyor mu?

Gümüşbalık

Katılımcı Üye
16 Haz 2010
285
0
Bandırma
O sorun bende de oluyor video belli bir süre donuyor biraz bekletince tekrar devam ediyor.Film bile izlettirmiyor adama.İnternet bağlantısında sorun olabilir video donduktan sonra internet gidiyor mu?

juStf0ry0u

Katılımcı Üye
17 Tem 2010
631
0
İSTANBUL
Bağlantımda ve donanımda sorun yok,tarayıcım donmuyor video ilerlemiyor sadece.Clean denicem teşekkürler.
Teşekkürler konu çözüldü :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.