Videoları Geç Açma Sorunu YARDIM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M'aSaL

Katılımcı Üye
29 Eyl 2010
902
0
Konya

Merhaba Arkadaşlar

Benim bu sorun daha yeni olamaya başladı 5-6 gün önce Youtube, Facebook, izlesene vb tüm sitelerde videolar anında doluyordu. Ama şimdi 37 saniyelik videoyu bile 5 dk bekliyorum videonun dolmasını, 10-15 dk lık videoları düşünün artık 40-45 dkda acılıyor. Bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar google chrome kullanıyorum. Bunların dışında internet sayfaları çok hızlı açılıyor. internetten yana sıkıntım yok online oyunlarda hiç takılmıyor ama dedigim gibi video izlemek ölüm gerçekten Lütfen yardım edin.

ADSL Bilgilerim.

İnternet TTNET'in
NETLİMİTSİZ 8 Mbps

Speed Test Sonuçları ;

4xnl6.png

Bunların dışında ESET NOD32 ilede Panda ilede tarattım bilgisayarı hiçbir virüs bulunmadı. Chromedede aynı explorerdede mozilladada aynı sorunu yaşıyorum. DNS Otomatikte Lütfen arkadaşlar yardım edin :'(

ByGr

Üye
18 Nis 2012
178
0
Bir yetkiliyi ararsan söyleyeceği şudur;
-Küçük bir arıza var yakında düzelir.
Şuan benimde ondan fazla söyleyecek sözüm yok :D Kuş konmuştur tellere kuş :D

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Kardeşim advanced systemcare' i yada CCleaner' i kurup pc yi temizlemen gerekiyor..Bazen bende de oluyor aynısı özellikle film izlerken bahsettiğim programlarla temizledikten sonra geçiyor.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
TTNET muslerı hızmetlerini aramalısın Internetını baskasıda kulanıyor olabılır bbu tür sorunlar ortak ağa baglanma sonucu cok oluyor.veya tefon hattında bır problem olabılır Muslerı hızmetleri bunu anlar zagten .

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
senin kullandığın 8mb netlimtsiz paketi kotalıdır 50 gb adil kullanım kotası mevcut hız testi yaptırmışsın ordanda kendin anlayabilirdin şu an hızını 1 mb düşmüş doğal olarakta sitelere bağlanma video izlemede geç yüklemeler olur

HackAjan

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
802
0
Bilgisayarında gereksiz programlar resimler vs. varsa veya Çerez çoksa olabilir.
CCleaner gibi pc temizleyici programları kullan bilgisayarını temizle. Hızlanır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.