Videolu Anlatım

emrah1964

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
298
0
İstanbul
Arkdaşlar Texboxdaki yazıyı msgbox a dönüştürüyor Microsoft Visual Basic 2010 Express ben 2010 ile yaptım siz 2006 ilede yapablrlsnz Kodlar zaten videoda sadece 2 buton bir texbox eklemenz yeter kodlar is msgbox (texbox1.text) crital işlemi yaptırmak için ise msgbox (texbox1.text,vbcritical yazmanız yeter ::) zaten geri kalan herşey videoda daha ders anlatım videosu qelicektir :yaho1
link video Filmim - YouTube hd izle

27 Nis 2010
247
0
Ankara
emeğine sağlık ama biraz daha fazla kodla yüklü birşeyleri tanıtırsan daha iyi olur. Yanlış anlama emeğine saygım var ama TextBox'taki mesajı MsgBox'a çevirmek için video çekmek saçma gelir altı üstü iki-üç kod.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.