Videolu bir hack hikayesi Girin ve görün - Hacklenmemek için öneriler -

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
Konunun yeri burası değil demeyin ben bu konuda kaspersky programını şeçmemin sebeplerini anlatıcam asıl amacım kaspersky ı paylaşmaktır

arkadaşlar amacım sizlere bugune kadar en iyi bildiğiniz antivirüslerin ne halt oldugunu anlatmaktır

BaşlayaLım.

Arkadaşlar dün Kozmon Agent v1.0 Beta (trojan) sürümünü test ettim ve bir video çektim videoda avast 5 kullanan bir sisteme sızdım aslında bundaki amacım kaspersky harici diğer tüm antivirüslerin bir halta yaramadıgını kanıtlamaktır o virüs total sitesinde gördüğünüz antivirüs programlarına aldanmayın kaspersky hariç hepsi foss diğer birçoğunu kullandım ve gerçekten işe yaramazlar. şimdi avast dün nod 32 daha önceki gün antivir hepsinin kurulu oldugu pc lere girdim çıktım anlatmak istediğim hepsi işe yaramaz işte bu videoda da avastın avlanması videosudur hackledikçe paylaşmaya devam edecegim.video da kanıtıdır.ve diğer antivirüsleride kanıtlamaya devam edecegim.videodaki trojan daha bitmedi bitince paylaşılacaktır

işte hack videosu: http://depo.mynet.com/dosya/83394/Kozmon-Hacking-Video

kaspersky ı tamamen orijinal olarak kullanmak istiyorsanız karaliste derdi olmadan cracklı: http://www.turkhackteam.net/showthread.php?t=387565

NOT:ARKADAŞLAR DOSYALARINIZ İÇİN MYNET DEPO YU KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM BEKLEME DERDİ HIZ SINIRI YOK BEDAVA 7 GB DEPONUZ OLUYOR İSTEDİGİNİZİ PAYLASIN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.