Videom 339k izlenme aldı ama adsense para alamıyorum Anlayan İçeri

20 Nis 2014
140
0
İçerik bir oyun hilesinin videosu olduğu için mi böyle ve bunu düzeltme şansı yok mu?
1) video bana ait
2)müzik var ama youtube'un telif hakkı talep etmediği free müzikler
3)içerik ve video resmi android tabanlı bir oyuna ait
bunları ele alarak yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Üçüncü taraf telif sorunlara giriyordu heralde..
Müzik kullandın mı?
Veya videonuzdaki müzik" telifsiz müzik "imzasını taşıyormu..

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Dostum benim kanalda toplamda 600k civari izlenen videolar var ben paralari aliyorum gayet rahat.
Telif oldugu icin sana izin verilmiyor galiba.Yalniz ilerde dikkat et. Bikac videonda da oyle algilarlarsaban atabilirler.

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Telif hakkı , Kanalının adsense ile bağlı olmaması , kanalnı onaylamış olmaman gibi faktörler Adsense para geçmesini engelleyen faktörlerdir.

Yusufbal

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
339
0
Hatay
videonda herhangi farkli biseyin telif hakkini ihlal ediyorsun artik bu koydugun muzikmidir video ici koydugun telif hakki olan kesit vb bilemem ama bir yerde telif hakki ihlali var onu duzeltmen gerek

AnarsistSirin

Yeni üye
13 Ara 2015
1
0
Videona eşleşen üçüncü taraf içeriği gelmiş. O nedenle para kazanamıyorsun. Eğer müzik falan paylaştıysan (Yani videoyu kendin yapıp arkaya bir müzik koyduysan) düzeltebilirsin. Video Yöneticisi'ne gelip, Telif Hakları kısmına geliyorsun, orada müziği kaldırın yazıyor, oraya basıp kaldırabiliyorsun.

Eğer başkasının yaptığı videoyu alıp yüklediysen para kazanma şansın yok ondan. Orada yazar zaten. Görsel içerikten mi yoksa işitsel içerikten mi eşleşen geldiği.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.