Virüs Programları Keyloggeri Bulmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blonce

Yeni üye
5 Ara 2009
30
0
Arkadaşlar ben Visual Basic 6'yı yeni kullanmaya başladım ve Avg virüs programı kullanıyorum
Keylogger yapıyorum (Mail Destekli) Ama Virüs Programı Ona erişimi engelliyor ve şu hatayı alıyorum ''Windows Belirtilen Aygıta,yola veya dosyaya erişemedi ögeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir'' Ne Yapmam Lazım. İlgilenirseniz Sevinirim! :confused:

blonce

Yeni üye
5 Ara 2009
30
0
Cyrpted indirdim ama kardeşim kullanmayı bilmiyorum yeni kullanmaya başladığım için pek bilgim yok aydınlatırmısın beni Cyrpted indirdim bir kod veriyo :S o kodu ne yapmalıyım =?

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
Doğru demişler crypter indirmen lazım
fakat 1 kere indirdin onu hep kullanamazsın :D
indirdin diyelim virüsünü görünmez yaptın bunu gıdıp virüstotal da taratırsan antiler yakalamaya baslar virüsünü

Yani snn o crypter i İleri zekalı :D bi arkadasımız gıdıp virüstotal da taratır o crypter i öldürmüş olur.
genelde böle olur :D

bide senn virüsüne uygun bi crypter bulman lazım her crypter her virüse uymaz denicen.

Crypter Konularının Oldugu YER

blonce

Yeni üye
5 Ara 2009
30
0
yok yani bana göre sorun yok
virüs bulabilir onu virüssüz göstermek için cyrpter yaptım ama program aynı hatayı veriyo :S
virüslü virüslü paylaşılmaz nasıl kanacak kurban :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.