Virüs Total!

29 Tem 2013
116
1
Arkadaşlar hack için bazı programlar işi kolaylaştırıyor ama indirmekten kaçınanlar yani güvenmeyenler oluyor.
bazı arkadaşlar virüs total koyuyor ama nasıl koyuyor en önemlisi gerçek mi?

Ben şahsen İndirmekten Kaçınıyorum . . .

Yardım Edebilecek Olan Var Mı?

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
böyle bir soruya nasıl cvb verilir bilmiyorum ama yapacağın birşeyler var az bişe tecrübli olmak sorunu çözer tecrüben varsa kolay kolay yemezsin indirdiğin proyu kendin tarat kendinede güvenirsin artık illa promu alcaksın forumdaki görevlilerden iste veya onların paylaşımlarından al yok istediğin proyu üdy hiç paylaşmamışmı alttaki yorumları oku virüs var indirmeyin yazısını gördünmü uza ordan deepfreeze kullan indir dur sağlam bir antivirüsün olsun yada bitdefender kaspersky gibi :)

29 Tem 2013
116
1
böyle bir soruya nasıl cvb verilir bilmiyorum ama yapacağın birşeyler var az bişe tecrübli olmak sorunu çözer tecrüben varsa kolay kolay yemezsin indirdiğin proyu kendin tarat kendinede güvenirsin artık illa promu alcaksın forumdaki görevlilerden iste veya onların paylaşımlarından al yok istediğin proyu üdy hiç paylaşmamışmı alttaki yorumları oku virüs var indirmeyin yazısını gördünmü uza ordan deepfreeze kullan indir dur sağlam bir antivirüsün olsun yada bitdefender kaspersky gibi :)

yorumlara bakıyorum zatende bi işbirlikçi neden olmasn :D

ama sorunu çözdüm internet cafeden indirecem :D

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
virüs total diger virus programı saglayıcıların onlıne taratmalarını ortak hale getıren bır sıtedır ve genelde guvenılır... kendım eset smart / endpoınt önerıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.