Virüs yedim acil yardım bütün sifrelerim gidiyor

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Merhaba virüs yedim ve karsıdaki kişi beni rahatlıkla her türlü izliyor sifreleri aliyor ekran izliyor
buyuk olasılık darkcoment veya spynet kullanıyor anti virüs programı felanda indiremiorum direk iptal oluyor formatta atamam pc kapadım tabletten yazıom acsam direk kurcalıyorlar ne yapmam lazım

[BURAYI KESIN OKU]İnternetten hic bişy indiremiyorum anti virs programı felan tarama yapamıom pc dede anti vrs yok ındrme yapamıom ......

Son düzenleme:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Güvenli modda başlatıldığı zaman temel programlar ve temel uygulamalarla çalışır ,,

Oraya bir girsin ,, görev yöneticisinin işlemler sekmesini buraya atsın yardımcı olalım

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
kayıt defteri içinden (çalıştır>regedit) bu ismi taşıyan girdileri silebilirsin. Tabi ki öncesinde kayıt defterinin bir yedeğini al.formata hemen basvurma egerkı konuya hakım degılsenız.bilen birine baktırın..

ComboFix Download
şu adresten combofix'i indir.
Yalnız baştan uyarayım Combofix sistem dosyaları dahil zarar görmüş tüm dosyalara el atar bu yüzden dikkatli ol. Belki de en son care olarak bunu kullanmalısın. SİSTEMİNE ZARAR VEREBİLİR!

Spybot - Search & Destroy from Safer-Networking Ltd.
Bu adresten spybot'u indirebilirsin. Trojanlara acımaz ancak sistemi cok yorar bu yüzden temizleme işlemini yaptıktan ve bilgisayarın güvenli hale geldikten sonra kaldırmak isteyebilirsin.

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR
bu yeni yakalanmamışmı sistemi geri yülesin
alal bildiğin kadar geriye al geri yüklemeye başlamadan önce
etkilenen programları tarat ne oldugunu neyin bozulduğunu göreceksin hemen ardından
sistemi geri yükle kardeşim hallolacak

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Hocam her şeyden önce internetinizi kesin sizi kontrol edemeyecektir!
Daha sonra görev yöneticisini açın size garip gelen programı sonlandırın.Sistem kayıt defterinden de o programın ismini aratıp(ctrl+f) ile onu silin.
Anti virüs kurup temizleyin.
Büyük ihtimalle bir sorun kalmayacaktır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.