Virüs yedirtme scripti hakkında . Her yoruma TEŞEKKÜR

kangaro2

Üye
13 Tem 2010
172
0
Beyler hani bi virüs vardı ya siteyi verıodun adam sıteye gırınce dırek otomatık virüs iniyordu ve otomatik açılıyordu onu nasıl yaparız ya lütfen bi yardım her yoruma teşekkür verecem

kangaro2

Üye
13 Tem 2010
172
0
Kardeşim o uzantılı ben darkcomentte olusturdugum ratı yedirmem lazım direk linkin indirme linkini verecem dırek ınıyor ama otomatık acmıyor ? otomatık acılmasını nasıl yapcaz

kangaro2

Üye
13 Tem 2010
172
0
kardeşim biraz daha ayrıntıllı anlatırmısın şmdi jawa downloader ile ınen dosya otomatık olarak acılacak dimi ? nasıl mesela bıraz ayrıntılı yazarmsn kesın mı

kaykay05

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
616
0
Dostum java downloaderlar piyasada çok az bulunur bulunsa bile antilere yakalanır . Java downloaderlerin mantığı şudur siteye yerleştirilen java kodları kurban siteye girdiğinde kurbana hissettirmeden sitenin ftp sunucusuna koyduğumuz serveri çalıştırıyor . Ben de bu yöntemi beceremedim ama bir önceki mesajımda verdiğim konudaki script gerçekten etkili onu kullan bence yada bunu da deneyebilirsin
http://www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/927861-whis-virus-yayma-scripti.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.