Virüsle dosya resim müzik birleştirmek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezici1608

Üye
15 Nis 2012
73
0
Bursa
Arkadaşlar ben virüsle dosya resim müzik birleştirmek istiyorum. program varmı

yada çalışan binder önere bileceğiniz güncel ??

Yardımlarınızı bekliyorum ?

T-RojeN

Katılımcı Üye
19 Haz 2008
355
0
resim ve müzik birleştirme programı çok gördüm ama çalışan görmedim bildiğim kadarıyla böyle bişey yok videolar felan var ama dediğim gibi çalışmıyor exenin içine exe gömme var onunda iconunu resim gibi değiştir alt seviye bi kullanıcıya yedirebilirsin

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
IExpress ile exe birleştirme yap ben birleştiryiorum orta seviye değil yüksek seviyeli arkadaşlar bile yiyor birde exe ile birleştirince antilere yakalanma daha azalıyor örnek olarak benim kullandığım server
42/11 yakalıyorken IExpress ile birleştirince 42/7 olarak görüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.