virutal pc

ahmet741

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
600
0
Ankara
virutal pc de kullandıgımz virüsün dışarı sızma ihtimali var mı

sistemime virüs bulaştırmamak için programları virutal pc de deniyorum

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
yok kardeşim imkanı yok bak ben yuklemeden kulandım ana sistemde virüs kaptırdım ana pc yi bak bunları kullanıyorum şimdi sanal makinede :

kali linux
backtrack 5r3
windows xp (rat keylogger fln atıyorum bu pc ye)
windows 7 (hack programlarını burda barındırıyorum brute rat fln)
windows 7 (windows xp gibi ratları fln deniyorum)
windows 8 yüklemeyi planlıyorum birde ana sistem vista var :D çok kullanışlık bunlar birde bunları monitöre bağlarsan yani windows 7 için bir monitör windows xp için bir monitör çok iyi oluyor :D birde pc 7/24 açık olucak tm dır :D ana sistemde istedini yap virüs bulaşmaz kısaca

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.