Visual basic 6.0 Acil yardım beyler

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Selamın Aleyküm arkadaşlar
visual basic 6.0 yeni ogrenmeye başlıyorum oynadıgımız bir onlnie oyunun
sunucuya baglanma programını yapıcazda bu oyunda hileler var programla çalıştırılan bunları engellemek için visual basic 6.0 da o çalışan programı nasıl engellerim yani misal paint.exe açıldı
program kendini kapatıcak veya çalışmasını engelliyecek bu konuda yardım edecek arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim kısa sürede cevabınızı beklıyorum haydi iyi forumlar

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Bilmiyorum Ama Biraz Zor :) Gibi Anladıgım Kadarıyla Sen Şundan Bahsediyorsun Örnek Veriyim Bi Oyunda Diyelimki Uçma Hilesi Ban Atıyor Bunu Nasıl Engellerim :)
Aga ben ban kaldırmayı deyil benim demek istedigim biri paint.exe açtı ve paint.exede hile var yani belirli bir program bu paint.exe çalıştıgında program kendini kapatsın veya vb. anlatabildimmi :RpS_glare:

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
tamam olduda şimdi yani programı açarken kapatıyor şimdi projeyi açtıktan sonra gene açılıyor gine program nasıl tam olarak engellicem ya :(

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
kardeşim timere ekle ve intervalı hızlı yapp
ozaman kod saniyede bir (nasıl ayarladıysan) kendini yeniler... demek oluyor program kapanırr(teşekkürü unutma)

Dynxx

Katılımcı Üye
22 Ara 2013
288
0
Tht
Eline Emegine Yüregine Saglık çok teşekkür ederim saolasın çok saol

bi sorum daha olucak çok yordum ama

mesela şimdi bu programı örnek "paint.exe" bunun adını "palent.exe" yapıp girerler bunun için nasıl bir önlem alabilirim bu konudada yardımcı olabilirmisin üstadım :RpS_blushing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.