Visual Basic 6.0 Butona Text Ekleme ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FataLove

Üye
17 Nis 2012
57
0
Başlıktaki gibi butona text ekleme nasıl yapabilirim.

Birde programı kapatma tuşu yani " x " şu işarete text nasıl ekliye bilirm

FataLove

Üye
17 Nis 2012
57
0
Konuların yarısından coguna baktım " ARAMA " Dahi yaptım fakat bulamadım siz yardımcı olamazmısınız ?

Butona tıklayınca hata mesajı veriyor ya öyle diyorum öyle yapmak istiyorum.

FataLove

Üye
17 Nis 2012
57
0
TeşekkürLer GeneraLim :)

Şimdi ben yaptım programı arkadasa gönderdim fakat açamadı çalışmadı yanı bunu çalıştırmam için ne yapmam gerekiyor vb6 runtime indirdim fakat ne işe yaradıgını çözemedim :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
TeşekkürLer GeneraLim :)

Şimdi ben yaptım programı arkadasa gönderdim fakat açamadı çalışmadı yanı bunu çalıştırmam için ne yapmam gerekiyor vb6 runtime indirdim fakat ne işe yaradıgını çözemedim :)

programı exe olarak kaydedeceksiniz. sol üstte project1.exe seçeneği olcak. kayıt ettiğiniz exe sizde sorunsuz çalışırsa sorun arkadaşınızdadır.

FataLove

Üye
17 Nis 2012
57
0
Çok teşekkür ederim generalim birazdan uplyacagım programı ilk programım oldugu için bu kadar soru soruyorum :)

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
googlede arama yapıyordum baska forumda bu konunun aynısını gördüm galiba sen açmışşın ordada

sonra sorun çözüldü yazmıssın

bende aynı sorun bendede var nie öyle yazıyon belki cevaplayan olur die sövmüştüm

geri diyip googlede tekrar arama yaptım bu sefer bu konuya geldim burda cevaplanmış

sorunum çözüldü :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.