Visual Basic 6 - Resim Upload - Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
s.a arkadaşlar visual basic 6 da bir resim upload programı yapmaya çalışıyorum
resimi yüklüyorum siteye yalnız sitedeki textdeki linki programdaki texte aktarmam gerekiyor onu yapamadım

8639cats.jpg

resmi goremeyenler için : https://tik.lat/MUTyB

yukrdaki resimdeki url ü programdaki text e aktaramam lazım ama yapmadım
ben söyle denedim
Text1.Text = WebBrowser1.Docum ent.All("thetext")
Yazdım ama olmadı textte link yerine
[object]
yazıyor...
bunu nası halledebilirim yardımcı olursanız sevinirim..
şimdiden tesekkürler...

Son düzenleme:

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Ordaki textbox name(ismini) bulman gerekir.Bunun için sağ tıklayıp>kaynak görüntüle'den bulabilirsin.Ondan sonra Inetle çekebilirsin ya da php biliyorsan sadece o satırı php ile $_POST veya $_GET ile çekebilirsin.

Bununla ilgili video'ya burdan ulaşabilirsin.

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
Ordaki textbox name(ismini) bulman gerekir.Bunun için sağ tıklayıp>kaynak görüntüle'den bulabilirsin.Ondan sonra Inetle çekebilirsin ya da php biliyorsan sadece o satırı php ile $_POST veya $_GET ile çekebilirsin.

Bununla ilgili video'ya burdan ulaşabilirsin.

tmm onu biliyorum name sini alıp yapıyoruz yalnız
bunda nedense olmadı
php bilgim yok
--
neyse saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.