Visual Basic 6' ya PNG resmi Atmak mümkün mü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkwolter

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
619
0
Vb6 ile png resim kullanmak mümkün Alpha image fonksiyonunu araştırmanız gerekmektedir ayrıca konu yeri yanlış yardım merkezine açsanız daha iyi olurdu

SanalHacker055

Katılımcı Üye
27 Haz 2012
314
0
Samsun
Tşk Ediyorum Yüzbaşım.

Bu Yeni Aklıma Geldi İşe de Yaradı Bu Daha Kolay Hemde :D

1. resmi paintte aç.
2. dosyalar sekmesinden farklı kaydete tıkla.
3. resmin adının altında resim formatları yazar. orada o an yazan formatı istediğin formata çevir.

Soruyu Ben Sordum ben Cevapladım Gibi Oldu Sanki ya :yaho1

darkwolter

Katılımcı Üye
8 Şub 2012
619
0
png resim kalitesi için kullanacağınızı sanıyordum bu şekilde değiştirerek bir sonuca varamassınız çünkü resim kalitesini 32bittin 8 bite düşürmüş oluyorsunuz png resimi ben her yazılımımda kullanıyorum gölgeler hatlar daha belirgin oluyor.
Buda png resim kullanılarak yazdığım bir yazılım farkı göreceksiniz.

image.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.