Visual Basic / vb.net Yardım /

MrLooK

Üye
2 Nis 2013
154
0
/Çözüldü -Visual Basic ; vb.net Yardım

Merhaba ;

Forumda biraz araştırmadan sonra Vb.net e başlıyacağım fakat vb.net için hangi Visual Basic programını indireceğim karar veremedim forumda Visual Basic 2012 nin indirme linkleri ve 13 var .

Fakat 10 un eğitim videoları vs. daha fazla bulunmakta.

Tam olarak karar veremedim hangisini indireyim 13 ü indirsem 10 un eğitimleriyle birşeyler oluşturabilir miyim yardımlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme:

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Fark etmez neredeyse aynı hepsi :) 2sini de indirip kurabilirsiniz.
Bu arada ilk önce (İngilizceniz iyiyse) algoritmadan başlayın sözde kodlara bakın işinize yarayacak.Eğer İngilizceniz kötüyse ilk İngilizceden başlayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.