Visual studio 2010 mouse imleci

BladeGhost

Katılımcı Üye
28 Haz 2013
274
0
İzmir
Hocalarım visual studio 2010'daki projemde normaldekilerden farklı bir mouse kullanmak istiyorum, solution explorerden gözüküyor Emerald_Normal.cur debug klasournde var
Me.Cursor = New Cursor(Application.StartupPath + "\Emerald_Normal.cur")
Kullandıgım kod bu ancak vs hep
Resim biçimi geçerli değil. Resim bozuk olabilir.
Parametre adı: stream
Diyor belki imleç hatalıdır dedim 8 farklı cursor denedim şu koduda denedim ek olarak
Dim cur as Icon
cur = new Icon("C:\....\imlec.ico")
Me.Cursor = new Cursor(cur.Handle)
Ne yapabilirim ? :RpS_confused: :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.