vodafone bedava televizyon izleme(Nokia için)

19 Nis 2014
94
0
Not:telefonda para olmasın.
Benim telefonum 5800 olduğu için başka telefonlarda nasıl bilmiyorum(real player programı gereklidir!!)
hedeflerden yeni erişim noktası seçiyoruz
bağlantı ismi:VODAFONE INTERNET
erişim noktası ismi:VODAFONE INTERNET
doğrulama:güvenli
olacak ve kaydedeceğiz.
Sonra ayarlar,telefon,uygulama ayarları,real player,akış,şebeke yolunu izliyoruz.
Erişim nok.kullanımında:VODAFONE INTERNET
çevrimiçi süresi:sınırsız
en düş.UDP bağlantı nok.:6970
en yüksek UDP bağ.nok.:32000
olacaktır.sonra burdan çıkıyoruz. vereceğim html yi telefona kaydediyoruz.
upfile.mobi/294123 indir ve dosya yöneticisinden aç sonra en aşağıdakilere bakıyoruz çünkü vodafone için olanlar aşağıda
istediğimize giriyoruz.açılıyor.

19 Nis 2014
94
0
Ben şahsen kullanıyorum para zaten telefonda olmadığından sıkıntı olmuyor.herkes faydalansın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.