Vpn İle NET'e Girmek !! YARDIM...

dedeclanı

Yeni üye
10 Nis 2007
37
0
Öncelikle S.A arkadaşlar.
ufak bi sorum olucak size bana yardımcı olursanız t.ederm şimdiden.
Bu android telefonlarla VPN ayarı yapp çeşitli programlarla internete giriyoruz ya yavaşta olsa.
Peki bu VPN sunucusunu ben kiralasam ve ayarlarını kiraladığım sunucunun ayarlarını yapsam herhangi bir ücret ödemedn internete bağlanabilirmiyim mobil cihazımla. Bu konuda hiç bir fikrim yok beni aydınlatırmısınız..

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
Ben sana vpn ayarlarini veriyim
isim THT
apn 93.115.83.248
proxy 93.115.83.248
bag. Noktasi 80
yapip kaydedip seciyosun donra mobil veriyi acip
tarayiciya giriyorsun ve urlye m.t-market.com yazip giriuorsun
siteye bosluga gitmek istedigin urlyi yaziyorsun ornk google.com
bu kadar

dedeclanı

Yeni üye
10 Nis 2007
37
0
vpn e para ödemek istiyorum amacım hızlı olması ve 1 den çok telefonla aynı vpn üzerinden bağlantı yapmam. yani daha doğrusu avea olan hattımdan internet almak istemiyorum. bunun yerine vpn e para verip 1 veya 2 telefondan bağlantı saylamak istiyorum.

Son düzenleme:

dedeclanı

Yeni üye
10 Nis 2007
37
0
isim THT
apn 93.115.83.248
proxy 93.115.83.248
bag. Noktasi 80
Bu ayarları aynn giriyorum ancak veri bağlantısı hiç sağlanamıyo. H veya H+ işareti kayboluyo.
ve bunlardan ekstra vpn türü kullanıcı adı şifresi gibi gibi ayarlar var onlarla oynamıyoruz deilmi ?

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
isim THT
apn 93.115.83.248
proxy 93.115.83.248
bag. Noktasi 80
Bu ayarları aynn giriyorum ancak veri bağlantısı hiç sağlanamıyo. H veya H+ işareti kayboluyo.
ve bunlardan ekstra vpn türü kullanıcı adı şifresi gibi gibi ayarlar var onlarla oynamıyoruz deilmi ?

kardesim o ayarlar dısında hıc bır sewye tıklamıyorsun mobil veriyi acıp inernete girdikten sonra ilk basta m.t-market.com adresine giriyorssun ve orayada gitmek isterdigin url yi yazıyorsun kardesım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.