vpn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdustunc

Yeni üye
16 Kas 2007
31
0
arkadaşlar türksattan benim calıştıgım yere bir yazı gelmiş sabit ip bir hat alın adsl modem alın demişler hattı bugun aldım modemide aldım yanlız modemde vpn özelligi olsun demiş türksat .bu vpn nedir bilen bir arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim saygılar.

THeLaSTOTToMaN

Katılımcı Üye
21 Eyl 2007
387
4
SYSTeM32
internet erişimi kullanan birden fazla ofisi VPN (Virtual Private Network) uygulaması ile aynı yerel ağ içerisine alabilme özelliğidir.

Yani
Eğer birden fazla noktada (Ev, Ofis, Şantiye, Mağaza, Şube v.s.) ADSL internet erişimi kullanıyorsanız VPN ile tüm ADSL bağlı noktalarınızı güvenli bir biçimde aynı yerel ağ üzerinde toplayabilirsin

erdustunc

Yeni üye
16 Kas 2007
31
0
hocam bilgi için teşekkür ederim hastaneler arası video konferans sistemi olcak ankaradaki bir ameliyat mesali erzurumdan veya istanbuldan seyredilecek anladıgım şu bu hastaneler güvenli bir biçimde aynı ag üzerinde toplanacak dogrumudur.saygılar.

erdustunc

Yeni üye
16 Kas 2007
31
0
Frame Relay (Noktadan Noktaya) iletişim ağı ile güvenli bir şekilde seredilebilir.
hocam yardımın için teşekkür hattı aldım modemi aldım vpn özelligini usb robotiksten indirdim yarına yetişecek dediler akşam yazı geldi ertelenmiş anlıyacan bizi ugraştırdılar şimdi durdurdular heralde hocam senin dedigin gibi noktadan noktaya yapacaklar.hec yapmayı bilsem inan bakanlıgı ucururdum hep boyle ugraştırıyorlar dünyanın zamanı ve parası harcanıyor.saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.