Vps Hakkında Aci Yardımınıza İhtiyacım Var !

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Merhaba Değerli Arkadaşlarım Ben Türk Domain Firmasından Bir Domain Aldım.
Hosting pahalı Olduğu İçin Dah Uucuzunu Buldum Yabancı Bir Firmaydı Daha sonra Site'nin Gireni Çıkanı Çoğaldı Site Yavaşlama Başladı Hatta 508 Cpu error Hataları Alıyordum Hosting Şirketime Yani Yabancı Şirkete Başvurdum Onlarda Bana Bir Adet VPS Alıp Onla Siteyi Güçlendirebileceğimi Söylediler 1 Adet VPS Aldım Sonra Tekrar Canlı destekten Yardım İstedim Bu Sefer Bana Domaininiz Bize Kayıtlı mı Dedi Hayır Dedim. Bu Durumda Size Yardımcı Olamayacağız Dedi Ve İyi Günler dedi Kapattı. Şimdi Benim Yapmak İstediğim ŞU;
Domain + Hosting + VPS

Hosting + VPS = Domain [Tek Bir Domaine İkiside Çalışacak.

Birde VPS Ayarlarında Ubuntu Linux Deabian vs işletim sitemleri vardı nasıl çözerim ? Tek Çare Burayı Buldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.