Vücut çalışmak kilo yapar mı?

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
banada saçma geldi ama, dambıl,mekik,şınav bir de göğüs kası için hareketler yapıyorum hergün, 1 kilo almışım bu normal mi yoksa kiloyla kasın bir alakası yok mu :D ?

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
Ya hala anlamadınız sorumu :D Ben şimdi vücut çalışıyorum evde dambıl mekik şınav falan hala da çalışıyorum orada bir sıkıntı yok. Evdeki tartıda bir tartılayım dedim 1 kilo fazla çıktım vücut çalışırken kilo alınır mı diyorum sorum bu?

SeraserH

Yeni üye
19 Tem 2013
40
0
Evet alınır ama kas şeklinde alınır. Spordan hemen sonra yhemek yerseniz henüz açık olan kanallara besin gönderirsiniz ve hızlıca kilo alırsınız (yağ değil). Ben de kilo almaya çalıştığımdan vücut çalışıyorum evde çalışıyorum iyi de bi şekillendi. 4 Kilo birden aldım ama sporu 1 haftadır bıraktım 2 kilosunu geri vermişim anlamadım gitti. Bir de senin hareketlerin çok yararı olduysa bi konuşalım yeni hareket arıyorum

Mkrava

Yeni üye
22 Tem 2013
38
0
banada saçma geldi ama, dambıl,mekik,şınav bir de göğüs kası için hareketler yapıyorum hergün, 1 kilo almışım bu normal mi yoksa kiloyla kasın bir alakası yok mu :D ?

kas yağdan daha sıkı ve ağırdır birçok spor salonunda hocalar kilonuza değil vucut seklinize bakınder zayıflamak istiyorsan birşey yeme bn bu yaz tatilinde 7 külo verdim karın gögüste çalıştım ama ona ragmen bayağı bir göbek fln hiç bişe kalmadı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.