Web Hack Hakkında

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Buradakilerin sana yardımcı olabilmesi için ilk olarak senin biraz araştırma yapman ve bilgi edinmen lazım bu bilgileri ise forumda çokça bulabilirsin.Web hack içinde çok araştırma yapman lazım programlar var site açıkları var dökümanlar var onları okuman lazım ondan sonra takıldığın yerde konu açarsan yardımcı olurlar sana

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Tamam bz sana anlamıyosun demedik zaten ama sen kendin bişeyler dene bişey yap ondan sonra olmazsa ki ilk sferlerde olmaz sou sorarsın yardım ederler .böyle iyi hadi yapalım diye olmaz

Mattafix

Üye
4 Ocak 2013
90
0
Ankara
Hayır Ben Zaten Ben Zaten Forum'u Dolaştım Birşeyler Öğrendim Denedim Bir siteye index attım ama Öğrenmek İstediğim Bazı Şeyler Var Yine Forumu Dolaşırım Ama Bir kişi yardımcı Olursa Sorunlarımı Ona Anlatabilirdim,Teşekkür Ederim :)

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
o zaman yardım istemek böyle olmaz kardeşim
konu açarsın tht yardım merkezine ne mesala index attım diyosun olmadıysa index de problem var diye konu açıcaksın böyle zaten kimse sana mesaj atmaz herksin kendi işleride var sen açarsın orda bilen cevap verir geçer sennle özel ilginlemzer yani herksi demiyorum ama zor dediğim gbi konu açman hem bilmyenlere hemde sana iyi olur

yennn

Uzman üye
18 Şub 2011
1,291
0
Asgardia
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu konu ile ilgili birçok makaleme göz atabilirsiniz. Eğitecek birini zor bulursun. Bulursan da %90 seni kullanır. Okuyarak ve araştırarak öğrenebilirsin.

Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.