Web Hacking Eğitim Seti Ve Arşivi Bakın Pişman Olmazsınız

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Merhaba arkadaşlar.
smile.gif

Bu videolar üzerinde geliştirmem sonucunda neden diğer kardeşlerim yararlanmasın diyerekten 2 partlık büyük bir arşiv yaptım.İndirdikten sonra içinde birçok videolu anlatımın ve bazılarnın yanında yardımcı programların oldğunu göreceksiniz.Hiçbir şekilde virüs,trojan gibi zararlı yazılımlar ve dosyalar yoktur.Herşey yeni Türk hackerların gelişmesi için.

Linkler;

Web Hacking Part1: Hotfile.com: 1 klik file hosting: Hack Eğitim Seti-1-.rar
Web Hacking Part2: Hotfile.com: 1 klik file hosting: Hack Eğitim Seti-2-.rar

Alıntıdır..Emeğe Saygı Buldum Ve Sizlerle Paylaşmak İstedim Hakettiysem Bİ Teşekkürü Borç Bilin Sayılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.