Web Proxy Öneri Ücretli Sağlam

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
1
7
Merhabalar
En iyi web proxy sizce hangileridir.
Hedef siteye bot atmak istiyorum ve insan gibi görünmesi gerekiyor proxynin yani yakalanmamalı.
Ülke seçimi çeşitli olmalı en azından almanya veya amerika olmalı.
Ve tek bir üyelik ile birden fazla sekmede bot atabilmem gerekiyor , bunu ucuzluk için söylemiyorum yani tek pakette örnegin 100 adet bile ip verebilsin beni ugraştırmasın bir çok üyelik alarak.
Hızlı , güvenli , gizli ve kullanışlı web proxy site önerilerine ihtiyacım var.
Ha bununla ne ugraşıyorsun aynı mantıkda daha kolay bir yolu var diyorsanız söyleyin bedava olması şart değil hatta ücretli olursa daha iyi olur malum bu alemde ücretsiz her şey çöptür..

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
1
7

Kendim kullanmaktayım. Öneririm.
Peki hocam örnegin bazı siteler var dogrudan web üzerinden browser özelligine sahip örnek vermek gerekirse croxyproxy gibi siteler.
Sekmeleri yan yana açıp istedigin hedef siteye baglanmanı saglıyor her sekme farklı ip adresine sahip.
Sanal makine açma derdi yok fazladan bilgisayar derdi yok sadece seklemeleri açmak yeterli.
Yani bana tamda böyle bir şey lazım her sekmede farklı ip adresi.
Bunu yapmanın farklı bir yöntemi varmı ? Yoksa croxyproxy gibi sitelerin gerçekten kaliteli bir şekilde olan bir örneği varmı ücretli bir şekilde ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.