Web Shell & Nedir Nasıl Atılır ?

masterofcx

Yeni üye
16 May 2022
17
0
Arkadaşlar şimdi yanlış anlamazsanız bir kaç site attılar bana ve içinde shell var direk index upload edebiliyorum ettim ve çalışıyoda var mı tht'ye özel shell ve bu sheller nasıl atılıyo yani ne tür bi açıkla shell atılıyo ? Detaylı bilgi ve link olursa mutlu olurum.

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623
Shell atmak için ya admin panelden atacaksın yada file upload zafiyeti bulup atacaksın, Eğer istersen bana dm'den ulaş sana shell vereyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.