Web Site Kurmak Hakkında Öneriniz Nedir Yardim?

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Disk Alanı 250MB
Trafik 5GB Hostig Paketi Aldim

Wordpress Kuruyorum Sunucu Yetersiz Kalıyor Sayfayi 2 3 Kere Yeniileyince Geliyor Bir Üst Hosting Paketine Gecsem Sorun Düzelir Mi?

Disk Alanı 500mb
Trafik 25GB 40TL Hosting Paketi

Yoksa Hosting Firmasimi Değiştireyim

Son düzenleme:

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
Lütfen Yardim

tam olarak sorun nedir anlamadım bir açarmısınız?

Hosting Firmasindan Disk Alanı 250 MB
Trafik 5 GB Olan Paket Aldim Wordpress Kurdum Temayi Yükledim Fakat Sitede Ne Makale Nede Bir Eklenti Yüklemedim Ana Sayfayi 2-3 Kere Yükleyince Geliyor Sunucu Yetersiz Kalıyor Şimdi Bir Üst Pakete Geçsem Disk Alani 500 MB Trafik 10 GB Yeterli Olurmu Yoksa Hosting Firmasinimi Değiştireyim...

Cloud Ra

Üye
31 Ara 2014
200
0
İstanbul
Disk Alanı 250MB
Trafik 5GB Hostig Paketi Aldim

Wordpress Kuruyorum Sunucu Yetersiz Kalıyor Sayfayi 2 3 Kere Yeniileyince Geliyor Bir Üst Hosting Paketine Gecsem Sorun Düzelir Mi?

Disk Alanı 500mb
Trafik 25GB 40TL Hosting Paketi

Yoksa Hosting Firmasimi Değiştireyim

bence komple firmayi değiş :) cok daha sağlam yerler var sana tavsiyem 2 gb web alanı ve 20 gb aylik trafik, aynı zamanda firmanin kurumsal olmasina dikkat et :)

Cloud Ra

Üye
31 Ara 2014
200
0
İstanbul
Hangi Firmayi Önerirsiniz Şimdi Bunlara 40TL Ödedim Onda Ne Yapabiliriz...

ben trustlayer ile çaliştim gayet güzeldi natro ile çaliştim onlarda güzeldi ama baya pahalı idi iki firma güzeldir trustlayeri tavsiye ederim şuan 1 kişisel sitem var daha doğrusu cok yeni özel sıfırdan tema kodladık ve şuan orda barındıracagız diğer firmalari pek tavsiye etmiyorum ne olacagı belli değil çünkü :( , eğer para iadesi yapiliyor ise ne güzel yapmiyorlarsa sorunun çözümünü ariyacaksiniz

nursnmez

Katılımcı Üye
22 May 2013
421
0
ben trustlayer ile çaliştim gayet güzeldi natro ile çaliştim onlarda güzeldi ama baya pahalı idi iki firma güzeldir trustlayeri tavsiye ederim şuan 1 kişisel sitem var daha doğrusu cok yeni özel sıfırdan tema kodladık ve şuan orda barındıracagız diğer firmalari pek tavsiye etmiyorum ne olacagı belli değil çünkü :( , eğer para iadesi yapiliyor ise ne güzel yapmiyorlarsa sorunun çözümünü ariyacaksiniz

Teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.