Web sitesi uygulama yüklemek

enom69

Üye
14 Ağu 2012
217
0
Merhaba arkadaşlar benim için çok çok önemli olan bir sorumu sizlerle paylaşıcam
benim bir web sitem var bu site tutmadı :) ama bu siteyi sadece tekbir amaçla kullanmak istiyorum
web sitesine bende olan bir programı yükleyeceğim (hesap makinesi gibi) bu programda host servisi sayesinde 7/24 çalışıcak (örneğin sitenin indexine hesap makinesini yerleştiricem hesap makinesi orda sürekli çalışcak) böyle birşey mümkünmü mümkün olduğunu söyleyen arkadaşlarım var
dediğim gibi çok çok önemli farklı bir yol bilen varsa yazabilir
cevaplarınızı bekliyorum

site mybb

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.